MENU

MB Academy

Sme spoločnosť, ktorá vyrástla na spotrebiteľskom prieskume trhu a manažmente značky. Z dlhoročnej skúsenosti poznáme slovenský trh, slovenských zákazníkov ako aj psychológiu spotrebiteľského marketingu. Postupne sme rozšírili našu ponuku o služby v oblasti personálneho manažmentu, prieskum spokojnosti zamestnancov a budovanie značky zamestnávateľa.

Našou víziu je prinášať manažérske nástroje, školenia, vzdelávanie a informácie, ktoré Vám pomôžu pri budovaní firemnej kultúry a pozitívnych vzťahov na pracovisku a pomáhať tak ľuďom nájsť radosť z podnikania, práce alebo v osobnom živote.

Ing. Mária Boťanská

Som akreditovaný lektor a  člen Asociácie lektorov a kariérnych poradcov. MB Academy som založila s cieľom pomáhať ľuďom nájsť radosť v práci, v podnikaní aj osobnom živote.

VIAC INFO

PhDr. Desanka Kanderová, PhD

Orientujem sa hlavne na rozvoj osobnosti, tréning sociálno-emocionálnych kompetencií a komunikačných zručností, zlepšovanie internej a externej komunikácie, a zavádzanie zmien.

VIAC INFO

Mgr. Tatiana Sýkorová

Nie som a nikdy som nebola akademik. Ak idem učiť a vzdelávať, musím poznať firmu, jej filozofiu, firemnú kultúru, hodnoty, ciele, atmosféru ako aj ľudí , aby som sa naladila na „rovnakú vlnovú dĺžku“. Všetko neviem, no neľakám sa nových výziev – vždy hľadám cesty „ako sa to dá“, nie ako sa to nedá.

VIAC INFO

Ing. Marek Ruzsinszki KcS

Pôsobím ako lektor energymanažmentu v biznis sfére a venujem sa aj jednotlivcom ako osobný Life Kouč. Mojimi nosnými témami sú myseľ, pozitívne myslenie, zvládanie emócií, energia, zdravie, vzťahy, rozvoj osobnosti  a potenciálu.

VIAC INFO

MENU