MENU

MB Academy

Sme spoločnosť, ktorá vyrástla na spotrebiteľskom prieskume trhu a brand managemente. Z dlhoročnej skúsenosti poznáme slovenský trh, slovenských zákazníkov ako aj psychológiu spotrebiteľského marketingu. Postupne sme rozšírili našu ponuku o služby v oblasti personálneho manažmentu, prieskum spokojnosti zamestnancov a budovanie značky zamestnávateľa.

Našou víziu je prinášať manažérske nástroje, školenia, vzdelávanie a informácie, ktoré Vám pomôžu pri budovaní firemnej kultúry a pozitívnych vzťahov na pracovisku a pomáhať tak ľuďom nájsť radosť z podnikania, práce alebo v osobnom živote.

Ing. Mária Boťanská

Som akreditovaný lektor a  člen Asociácie lektorov a kariérnych poradcov. MB Academy som založila s cieľom pomáhať ľuďom nájsť radosť v práci, v podnikaní aj osobnom živote.

VIAC INFO

PhDr. Desanka Kanderová, PhD

Orientujem sa hlavne na rozvoj osobnosti, tréning sociálno-emocionálnych kompetencií a komunikačných zručností, zlepšovanie internej a externej komunikácie, a zavádzanie zmien.

VIAC INFO

Ing. Iveta Rešetárová

Popri odbornej ekonomickej činnosti sa venujem lektorskej práci. Svoj záujem o psychológiu som zavŕšila získaním certifikátu terapeutov Klientom centrovaného prístupu.

VIAC INFO

Mgr. Mária Černáková

Mgr. Mária Černáková

Zameriavam  sa najmä na tréningy v oblasti komunikácie, manažérskych a prezentačných zručností, obchodného vyjednávania, motivácie, riešenia konfliktov, koučingových schopností.

VIAC INFO

Ing. Marek Ruzsinszki KcS

Pôsobím ako lektor energymanažmentu v biznis sfére a venujem sa aj jednotlivcom ako osobný Life Kouč. Mojimi nosnými témami sú myseľ, pozitívne myslenie, zvládanie emócií, energia, zdravie, vzťahy, rozvoj osobnosti  a potenciálu.

VIAC INFO

Ing. Miroslava Atanasová

Mirka_Atanasova

Akreditovaná lektorka, koučka, mentorka a kariérna poradkyňa. Mám bohaté skúsenosti v oblasti vedenia firmy, projektového manažmentu, kariérneho poradenstva, účasti na assessment centrách a náboroch.

VIAC INFO

MENU