MENU

Školenia- Osobnostný rozvoj

Pozitívne myslenie

Nedarí sa Vám v práci? Máte problematické vzťahy na pracovisku alebo v rodine? Máte často pocit únavy, nechce sa Vám do ničoho pustiť? Máte zo všetkého stres? To ako sa cítime, ako žijeme je ovplyvnené našim myslením. To ako myslíme, aké myšlienky si pripustíme ku svojim pocitom ovplyvňuje ďalší náš život Cieľom školenia je pochopiť princíp pozitívneho myslenia a nastaviť sa na šťastie, radosť a úspech.

Zvládanie emócií

Koľko času venujeme riešeniu negatívnych emócií, namiesto toho aby sme sa efektívne venovali sebe, práci, niečomu čo nám robí radosť – svojim koníčkom, rodine, partnerovi? Emócie nás ovplyvňujú všade, doma, v práci, v našich vzťahoch. Cieľom školenia je naučiť sa zvládať svoje emócie a tým zlepšiť kvalitu svojho pracovného aj osobného života.

Sebamotivácia

Ak dostaneme úlohu, alebo sa ocitneme v situácii, ktorá je pre nás nová, kde nemáme istotu „správnych výsledkov“ nám rozum bráni vykročiť. Prináša nám strach a obavy vyjsť z komfortnej zóny. Cieľom školenia je naučiť sa motivovať samých seba, naštartovať sa, stanoviť si svoje ciele a vykročiť z komfortnej zóny.

Ako počúvať svoju vlastnú intuíciu

Rozhodnutia robíme každý deň. Často pri rozhodnutiach robíme kompromis alebo volíme neurčitú strednú cestu. Racionálne zvažujeme všetky pre a proti. A často sa aj tak nerozhodneme správne. Prečo? Lebo neposlúchame svoje vlastné ja, svojho vnútorného radcu, svoju vlastnú intuíciu. Cieľom školenia je naučiť sa eliminovať naučené stereotypy a nebáť sa rozhodnúť podľa vlastnej intuície.

Ako zvýšiť sebavedomie

Idete na pohovor, dohadovať obchodnú spoluprácu, prezentovať výsledky klientovi, alebo chcete začať podnikať? A len čo si na to pomyslite tak vám stiahne žalúdok, zamrazí Vás, proste zmocní sa vás strach. Zvládnem to? Čo ak nie, čo ak….Ako sa dá pracovať s vlastným strachom? Ako zmeniť strach na životnú výzvu? Cieľom školenia je naučiť Vás ako vnímať samého seba, prekonávať zakorenený strach a prekročiť svoj vlastný tieň.

Aktuálne školenia nové

Školenia – Obchod a marketing

Školenia – Ľudské zdroje

Školenia- Osobnostný rozvoj

MENU