MENU

Ako zvýšiť sebavedomie

Najväčším nepriateľom sebavedomia je vlastný strach.

Strach zo zlyhania, strach, že nie ste dosť dobrý/á, strach z neúspechu, strach o deti a o rodinu, strach o to, že nebudete mať dostatok peňazí, strach o prácu, …

Idete na pohovor, dohadovať obchodnú spoluprácu, prezentovať výsledky klientovi, alebo chcete začať podnikať? A len čo si na to pomyslíte tak Vám stiahne žalúdok, zamrazí Vás alebo sa Vás jednoducho zmocní strach. Zvládnem to? Čo ak nie, čo ak…. Chceme chceme mať všetko pod kontrolou, byť dokonalí a bezchybní, chceme byť štíhli, skrátka chceme všetko a ihneď.

Situácie, ktoré sme niekedy v minulosti prežili sú uložené v nás. Vyvolávajú v nás emócie, ktoré nám bránia ísť ďalej, ísť za šťastím a za svojim životným úspechom.

Svet ale nie je dokonalý, a každý človek je omylný. Robiť chyby je normálna súčasť nášho života. Chyby nie sú prekážka, ale životná výzva.

Na školení budeme spoločne pracovať. Bude to práca s vašou mysľou a vašim telom. Budeme spoločne tvoriť vaše nové ja.

Na školení sa dozviete:

 • Ako sa dá pracovať s vlastným strachom?
 • Ako zmeniť strach na životnú výzvu?
 • Ako zvýšiť sebavedomie prácou so svojim telom?
 • Ako zvýšiť sebavedomie a odbúrať strach svojou mysľou?
 • Ako sa naladiť na svoj vlastný úspech?

Školenie je vedené interaktívnou formou, používame rôzne hry a projektové techniky.
Informácie sú na základe reálnych skúseností z dlhoročnej praxe.

Školenie je vhodné pre všetkých ľudí, ktorí chcú rásť, ktorí chcú ísť za svojim cieľom a ktorí chcú zmeniť svoj život. Je vhodný pre skupiny žien, manažérov/ky, podnikateľov/ky.

Školenie sa realizuje na objednávku konkrétnej firmy aj individuálne podľa záujmu. Termíny školení pre verejnosť budú vždy upresnené v dostatočnom predstihu.

Trvanie školenia je 1 pracovný deň – 6 hodín alebo podľa dohody.

Cieľom školenia je:

 • naučiť Vás ako vnímať samého seba
 • zvýšiť hodnotu samého seba
 • naučiť Vás prekonávať zakorenený strach
 • odbúrať všetky negatívne stereotypy a emočné slučky
 • prekročiť svoj vlastný tieň
 • naladiť svoju myseľ na radosť a pozitívne myslenie

  Mária Boťanská, Lektor

  V spotrebiteľských a HR prieskumoch, marketingu a personálnych nástrojoch som viac ako 17 rokov. Pracovala som na vedúcich pozíciach vo veľkých spoločnostiach a úspešne som rozbehla svoju vlastnú agentúru. Vďaka informáciám zo spotrebiteľských prieskumov poznám nákupné správanie zákazníkov, ich postoje, motivátory aj bariéry. Zo zamestnaneckých prieskumov a rôznych manažérskych nástrojov postoje zamestnancov, ich motivátory, ale aj najčastejšie slabé miesta firiem pri riadení. V osobnom aj pracovnom živote som vďaka osobnostnému rozvoju a zmene životného postoja našla samu seba, svoje naplnenie, radosť a splnenie snov. So svojimi skúsenosťami sa chcem podeliť s Vami.

  Mám záujem

 

MENU