MENU

Školenia – Obchod a marketing

Zákaznícky prístup alebo náš zákazník náš pán.

Školenie Zákaznícky prístup je určené pre všetkých obchodníkov a asistentov predaja, ale aj ľudí, ktorí pracujú v službách, v cestovnom ruchu. Na školení Vám zodpovedáme otázky: Ako sa mení zákaznícky prístup v dnešnej dobe? Čo vyžadujú zákazníci? Ako získavať spätnú väzbu od zákazníkov? Akú rolu zohrávajú emócie? Ako pripraviť podporné aktivity, eventy, vernostné programy? Čo robiť, aby ste boli úspešní? Školenie sa realizuje na objednávku konkrétnej firmy.

Prieskum trhu nerovná sa anketa. Ako urobiť dobrý prieskum trhu.

Školenie Ako urobiť dobrý prieskum trhu je určený pre manažerov a pracovníkov marketingu a obchodu. Naučíme Vás ako si správne vybrať metodológiu prieskumu, aké správne tvoriť otázky, aké informácie Vám prieskum môže priniesť, ako využiť prieskum trhu na analýzu trhu a konkurencie, ako sa vyhnúť najčastejším chybám pri prieskume. Školenie sa realizuje na objednávku konkrétnej firmy.

Úspešný marketing. Marketing nie je len PPC alebo propagačný materiál.

Školenie Ako vytvoriť úspešný marketing Vás naučí pozerať sa na celý proces výroby, obchodu, distribúcie a finálnej komunikácie ako na jeden celok, ktorý Vám pomôže rásť na trhu. Marketing je ucelený komplex strategických krokov každej firmy. Na školení Vás naučíme ako pristupovať k trhu a priniesť zákazníkom sortiment, ktorý hľadajú, s benefitmi, ktoré od neho očakávajú a v cenách, ktoré sú ochotní za produkt zaplatiť. Školenie sa realizuje na objednávku konkrétnej firmy.

Ako vytvoriť úspešný pozicioning – nájdite vlastné miesto na trhu, ktoré Vás odlíši od konkurencie.

Školenie Ako vytvoriť úspešný positioning Vás naučí ako sa pozerať na trh očami zákazníka, identifikovať nepokryté miestá na trhu, ktoré prinesú zákazníkom presne to, čo hľadajú. Ako hľadať inovácie a odlíšenie sa profesionálne. Ako si zadefinovať konkrétnu cieľovú skupinu a komunikovať s ňou jej jazykom a vhodnou formou komunikačného mixu. Školenie sa realizuje na objednávku konkrétnej firmy

Školenia – Obchod a marketing

Školenia – Ľudské zdroje

Školenia- Osobnostný rozvoj

MENU